Javna ustanova „Kulturno-športski centar“ Ljubuški u petak 18. studenog organizirala je treći okrugli stol za predstavnike knjižnica s područja Županije Zapadnohercegovačke na temu „Rad knjižnice za vrijeme pandemije korona virusa” .Susretu, koji je bio upriličen u Knjižnici Ljubuški nazočili su
“Rad knjižnice za vrijeme pandemije korona virusa”









